TREENINGUD

JUULI            
KARATE-JUDO AEG KLUBI LINN KOHT AADRESS TREENER
E. 3.7. 16.00-17.30 Ichigeki Illuka Illuka kool   Aleksei Korikov
E. 3.7. 18.00-19.30 Seibun Ahtme Maleva Põhikool Maleva 4 Aleksei Korikov
T. 4.7. 11.00-11.45 EDU – DO Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
T. 4.7. 11.45-12.30 EDU – DO Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
T. 4.7. 18.00-19.00 Seibun Ahtme Maleva Põhikool Maleva 4 Aleksei Korikov
K. 5.7. 16.00-17.30 Ichigeki Illuka Illuka kool Illuka Aleksei Korikov
K. 5.7. 17.00-18.00 Kesklinna Spordik. Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
N. 6.7. 11.00-11.45 EDU – DO Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
N. 6.7. 11.45-12.30 EDU – DO Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
E. 10.7. 16.00-17.30 Ichigeki Illuka Illuka kool Illuka Aleksei Korikov
E. 10.7. 18.00-19.00 Seibun Ahtme Maleva Põhikool Maleva 4 Aleksei Korikov
E. 10.7. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 5.-7.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
E: 10.7. 19.30-20.30 Toni Judokool Tallinn 8.-10.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
T. 11.7. 11.00.-11.45 Iman Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Vadim Gri
T. 11.7. 11.45-12.30 Iman Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Vadim Gri
T. 11.7. 18.00-19.00 Seibun Ahtme Maleva Põhikool Maleva 4 Aleksei Korikov
K. 12.7. 16.00-17.30 Ichigeki Illuka Illuka kool Illuka Aleksei Korikov
K 12.7. 17.00-18.00 Kesklinna Spordik. Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
K. 12.7. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 5.-7.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
K. 12.7. 19.30-20.30 Toni Judokool Tallinn 8.-10.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
N. 13.7. 11.00-11.45 Iman Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Vadim Gri
N. 13.7. 11.45-12.30 Iman Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Vadim Gri
E. 17.7. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 5.-7.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
E. 17.7. 19.30-20.30 Toni Judokool Tallinn 8.-10.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
T. 18.7. 11.00-11.45 Budokan Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Kajar Help
T. 18.7. 11.45-12.30 Budokan Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Kajar Help
K. 19.7. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 5.-7.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
K 19.7. 19.30-20.30 Toni Judokool Tallinn 8.-10.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
K. 19.7 17.00-18.00 Kesklinna Spordikool Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
N. 20.7. 11.00-11.45 KOOLITUS Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30  
N. 20.7. 11.45-12.30 KOOLITUS Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30  
E. 24.7. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 5.-7.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
E. 24.7. 19.30-20.30 Toni Judokool Tallinn 8.-10.aastased Kadeka tee 7 Toni Eylandt
T. 25.7. 11.00-11.45 EDU – DO Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
T. 25.7. 11.45-12.30 EDU – DO Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
K. 26.7. 17.00-18.00 Kesklinna Spordikool Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
K. 26.7. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 5.-7.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
K. 26.7. 19.30-20.30 Toni Judokool Tallinn 8.-10.aastased Kadaka tee 7 Toni Eylandt
N. 27.7. 11.00-11.45 EDU – DO Tallinn Spordihall 8.-10.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
N. 27.7. 11.45-12.30 EDU – DO Tallinn Spordihall 11.-18.aastased Herne 30 Konstantin Iljenko
             
             
AUGUST            
KARATE-JUDO AEG KLUBI LINN KOHT AADRESS TREENER
T. 1.8. 11.00-11.45 EDU-DO Tallinn Spordihall Herne 30 Konstantin Iljenko
T. 1.8. 11.45-12.30 EDU-DO Tallinn Spordihall Herne 30 Konstantin Iljenko
T. 1.8. 12.30-14.30 Karateklubi Falco Tartu A.Le Coq spordimaja Ihaste 7 Lauri Mengel
T. 1.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
T. 1.8. 13.00-14.00 Oyama Eesti keskus Narva Kreenholmi staadion Kreenholmi 54b Andrei Kondratjuk
K. 2.8 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 10.-12.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm
K. 2.8. 17.00-18.00 Kesklinna Spordikool Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
N. 3.8. 11.00-11.45 EDU – DO Tallinn Spordihall Herne 30 Konstantin Iljenko
N. 3.8. 11.45-12.30 EDU – DO Tallinn Spordihall Herne 30 Konstantin Iljenko
N. 3.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
N. 3.8. 12.30-14.30 Karateklubi Falco Tartu A.Le Coq spordimaja Ihaste 7 Lauri Mengel
N. 3.8. 16.00-17.30 Ichigeki Illuka Illuka kool   Aleksei Korikov
N. 3.8. 13.00-14.00 Oyama Eesti keskus Narva Kreenholmi staadion Kreenholmi 54b Andrei Kondratjuk
N. 3.8. 18.00-19.00 Judoklubi Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
E. 7.8. 10.00-12.00 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Jaanus Olev
E. 7.8. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 10.-12.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm , Jaanus Olev
E. 7.8. 11.00-12.30 Viru judo Rakvere Aqva Spordikeskus Kastani pst 16 Kert Karus, Raul Pakler
T. 8.8. 11.00-12.30 Viru judo Rakvere Aqva Spordikeskus Kastani pst 16 Kert Karus, Raul Pakler
T.8.8. 18.00-19.00 Judoklubo Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
T. 8.8. 11.00-11.45 Iman Tallinn Spordihall Herne 30 Vadim Gri
T. 8.8. 11.45-12.30 Iman Tallinn Spordihall Herne 30 Vadim Gri
T. 8.8. 11.00-13.00 Karateklubi Falco Tartu A.Le Coq spordimaja Ihaste 7 Lauri Mengel
T. 8.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
T. 8.8. 12.00-14.00 Oyama Eesti keskus Narva Kreenholmi staadion Kreenholmi 54b Andrei Kondratjuk
K. 9.8. 11.00-12.30 Viru judo Rakvere Aqva Spordikeskus Kastani pst.16 Kert Karus, Raul Pakler
K. 9.8. 10.00-12.00 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Jaanus Olev
K. 9.8. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 10.-12.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm,Jaanus Olev
K. 9.8. 17.00-18.00 Kesklinna Spordikool Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
N.10.8. 11.00-11.45 Iman Tallinn Spordihall Herne 30 Vadim Gri
N.10.8. 11.45-12.30 Iman Tallinn Spordihall Herne 30 Vadim Gri
N. 10.8. 11.00-13.00 Karateklubi Falco Tartu A.Le Coq spordimaja Ihaste 7 Lauri Mengel
N. 10.8. 11.00-12.30 Viru judo Rakvere Aqva Spordikeskus Kastani pst.16 Kert Karus, Raul Pakler
N. 10.8. 18.00-19.00 Judoklubi Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
N. 10.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
N. 10.8. 13.00-14.00 Oyama Eesti keskus Narva Kreenholmi staadion Kreenholmi 54b Andrei Kondratjuk
R. 11.8. 11.00-12.30 Viru judo Rakvere Aqva Spordikeskus Kastani pst.16 Kert Karus, Raul Pakler
E. 14.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
E. 14.8. 10.00-12.00 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Jaanus Olev
E. 14.8. 11.00-12.00 Palermo Rakvere AQVA Spordihoone Kastani 16 Kert Karus, Raul Pakler
E. 14.8. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm, Jaanus Olev
T. 15.8. 18.00-19.00 Judoklubi Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
T. 15.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
T. 15.8. 11.00-11.45 Iman Tallinn Spordihall Herne 30 Vadim Gri
T. 15.8. 11.45-12.30 Iman Tallinn Spordihall Herne 30 Vadim Gri
T. 15.8. 11.00-12.00 Palermo Rakvere AQVA Spordihoone Kastani 16 Kert Karus, Raul Pakler
T. 15.8. 11.00-13.00 Karateklubi Falco Tartu A.Le Coq spordimaja Ihaste 7 Lauri Mengel
T. 15.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
K. 16.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
K. 16.8. 10.00-12.00 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Jaanus Olev
K. 16.8. 11.00-12.00 Palermo Rakvere AQVA Spordihoone Kastani 16 Kert Karus, Raul Pakler
K. 16.8. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 10.-12.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm, Jaanus Olev
K. 16.8. 17.00-18.00 Kesklinna Spordikool Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
N. 17.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
N. 17.8. 18.00-19.00 Judoklubi Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
N. 17.8. 11.00-11.45 Budokan Tallinn Spordihall Herne 30 Kajar Help
N. 17.8. 11.45-12.30 Budokan Tallinn Spordihall Herne 30 Kajar Help
N. 17.8. 11.00-12.00 Palermo Rakvere AQVA Spordihoone Kastani 16 Kert Karus, Raul Pakler
N. 17.8. 11.00-13.00 Karateklubi Falco Tartu A.Le Coq spordimaja Ihaste 7 Lauri Mengel
N. 17.8. 12.00- 13.00 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
R. 18.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
R. 18.8 11.00-12.00 Palermo Rakvere AQVA Spordihoone Kastani 16 Kert Karus, Raul Pakler
E. 21.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
E. 21.8. 10.00-12.00 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Jaanus Olev
E.21.8. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 10.-12.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm, Jaanus Olev
T. 22.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
T. 22.8 18.00-19.00 Judoklubi Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
T. 22.8. 11.00-11.45 Budo Tallinn Spordihall Herne 30 Aleksandr Zõkov
T. 22.8. 11.45-12.30 Budo Tallinn Spordihall Herne 30 Aleksandr Zõkov
T. 22.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
T. 22.8. 17.00-18.30 Altia – judo Elva Puiestee 2 Puiestee 2 Marek Pihlak
K. 23.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae1 Dmitri Budõlin
K. 23.8. 10.00-12.00 Toni Judokool Tallinn 12.-15.aastased Kadaka tee 7 Jaanus Olev
K.23.8. 18.30-19.30 Toni Judokool Tallinn 10.-12.aastased Kadaka tee 7 Keio Kalm, Jaanus Olev
K. 23.8. 17.00-18.30 Altia – judo Elva Puiestee 2 Puiestee 2 Marek Pihlak
K. 23.8. 17.00-18.00 Kesklinna Spordikool Kuressaare Kuressaare Spordikeskus Vallimaa 16 Olev Väin
N. 24.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin
N. 24.8. 17.00-18.30 Altia – judo Elva Puiestee 2 Puiestee 2 Marek Pihlak
N. 24.8. 18.00-19.00 Judoklubi Aitado Tallinn Judoklubi Aitado dojo Sõjakooli 3 Edward Murel
N. 24.8. 11.00-11.45 Budo Tallinn Spordihall Herne 30 Aleksandr Zõkov
N. 24.8. 11.45-12.30 Budo Tallinn Spordihall Herne 30 Aleksandr Zõkov
N. 24.8. 12.00-13.30 ZEN ja Corpore Pärnu Spordihall Riia mnt.129 Teet Jüring, Margit Kaur
R. 25.8. 10.00 Budolinn – judo Tallinn Lasnamäe Spordikompleks Pae 1 Dmitri Budõlin